Blogger Tips and TricksLatest Tips For BloggersBlogger Tricks

wtorek, 20 marca 2012

Aftermath (1994)


PO GODZINACH / AFTERMATH (1994)
reż. Nacho Cedra; scen. Nacho Cedra
kraj produkcji: Hiszpania

Krótkometrażowy film opowiadający o dniu pracownika kostnicy. Nacho Cedra znany jest głównie z takiej formy filmowej, w której zawarte jest bardzo dużo scen gore. 

Film rozpoczyna się od ukazania dwóch mężczyzn pracujących przy autopsji ciał. Gdy kończy się czas pracy, jeden z nich zamiast wrócić do domu, zostaje w kostnicy po godzinach. Wyjmuje ciało zmarłej Marty. Mężczyzna zdejmuje z niej części garderoby w celu dokonania oględzin ciała. Widok nagiej martwej dziewczyny wywołuje u niego podniecenie. Zaczyna kroić ją nożem i po chwili przechodzi do penetracji jej pochwy ostrzem. Następnie otwiera jej klatkę piersiową i widok ten jeszcze bardziej go podnieca, przez co nie wytrzymuje, i zaczyna się masturbować. Jednak to nie wystarczyło do rozładowania napięcia...

"Po godzinach" to jeden z najbardziej okrutnych i szokujących filmów gore. Mimo iż jest krótki, bo trwa zaledwie trzydzieści minut, to potrafi wywołać obrzydzenie, mdłości. Sam pomysł ukazania tego dnia z pracy w kostnicy mógłby niezbyt ciekawy, lecz wtrącony wątek nekrofilski na prawdę potrafi zniesmaczyć. Polecam tylko i wyłącznie fanom mocnego gore.

SCREENY

TRAILEROCENA
8/10

1 komentarz: