Blogger Tips and TricksLatest Tips For BloggersBlogger Tricks

środa, 20 marca 2013

Undying Love (2011)


UNDYING LOVE (2011)
scen. Tomm Coker, Daniel Freedman; rys. Tomm Coker

Komiks za którego reżyserię się wziął w 2012 roku Aleksandre Aja. Jest to świeża pozycja, wydana w 2011 roku w 4 osobnych numerach. Ja dorwałem wersję kolekcjonerską, łącznie 120 stron. W końcu w pełni normalny komiks z świetną historią. Przechodząc do rzeczy.

Sierżant Sargent, wyszkolony żołnierz zakochał się w azjatce Mei. Wszystko wydaje się niby cudowne i piękne, leż ona jest wampirem. Uciekają do Hong Kongu, gdzie znajdują człowieka, który może im pomóc w uleczeniu Mei z wampiryzmu. Cały patent polega na tym, że trzeba znaleźć wampira, z którego zrodzona, wyrwać mu serce i je spalić, a z popiołów wypić napar. Największy problem polega na tym, że została zrodzona z najpotężniejszego wampira w historii świata - Shang-Ji. Sargent wyrusza na poszukiwania, by wyleczyć swoją ukochaną...

Fabuła jest świetna. Lubię motywy wampirów, a tu dochodzi do tego wątek miłosny. Do tego świetna kreska autorstwa Tomma Cokera, gdzie szczegóły są oddane znakomicie. Kolejnym plusem jest mnogość akcji. Nie dość, że wszystko toczy się super szybko, to jeszcze do tego jest strasznie krwawo i brutalnie. Jak na razie wyszły 4 nr, które można zdobyć w jednym tomie, ale problem jest w tym, że to wydawnictwo dalej nie jest kompletne. Całość się urywa w połowie historii.

Jestem pod ogromnym wrażeniem Undying Love. Wszystkie elementy świetnie do siebie pasują, historia wciąga i do tego jest to co fani horroru lubią czyli sporo krwi i bebechów. Gorąco polecam wszystkim zaczynającym przygodę z komiksami!

OCENA
9/10

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz