Blogger Tips and TricksLatest Tips For BloggersBlogger Tricks

niedziela, 29 września 2013

El Lobo Films atakuje!


Słuchajcie, powstało nowe polskie wydawnictwo filmowe El Lobo Films, które planuje specjalne wydania znakomitych filmów grozy na DVD z dodatkami. Warto ich wspierać, gdyż El Lobo to pasjonaci naszego ulubionego gatunku, a nie chciwy dystrybutor, który chce tylko zarobić na płytach. 

Pierwszy strzał El Lobo to doskonała kinowa adaptacja powieśći Jacka Ketchuma p.t. DZIEWCZYNA Z SĄSIEDZTWA (czyli "The Girl Next Door"). Film jest mocno przerażający i świetnie zrealizowany. Jest nawet limitowana wersja na Blu-Rayu!


Rekomendacje:

Pierwszy prawdziwie szokujący amerykański film, jaki widziałem od czasu "Henry - Portret seryjnego mordercy" ponad 20 lat temu. Nie jest to film dla widzów o słabych nerwach. Natomiast tych, którzy są gotowi zobaczyć podmiejskie piekło, "Dziewczyna z sąsiedztwa" na pewno nie zawiedzie. To mroczna wersja "Stań przy mnie". 

Stephen King 

"Dziewczyna z sąsiedztwa" to po mistrzowsku wyreżyserowana przez Wilsona ekranizacja bestsellerowej powieści Ketchuma. Niewątpliwą zaletę stanowią kreacje aktorskie, z wybitną rolą Ruth, genialnie zagraną przezBlanche Baker oraz potęgująca niesamowity nastrój obrazu muzyka Shore’a. Seans stanowi przerażające przeżycie, niosące jednak wyraźne przesłanie, które towarzyszy nam w drodze na spotkanie z demonami ludzkiej natury. Niezwykły film!!! 

Adam Zalewski 

Jeśli poszukujesz filmu, który przeraża od pierwszej do ostatniej minuty, to "Dziewczyna z sąsiedztwa" - wstrząsające studium postępującego szaleństwa, umiejętnie ukazujące nakręcającą się spiralę okrucieństwa i obłędu - będzie dobrym wyborem. To obraz, który zapadnie Ci głęboko w pamięć i na pewno nie przejdziesz obojętnie obok wydarzeń, które opisuje. Zwłaszcza, że wydarzyły się one naprawdę... 

Stefan Darda

Więcej informacji na: www.facebook.com/ElLoboFilms 

1 komentarz:

  1. Film naprawdę jest świetnie zrobiony. Najbardziej przerażające jest to, że ta historia oparta jest na prawdziwych wydarzeniach, których ofiarą była Sylvia Likens. Inny film oparty na tej samej historii to „An American Crime” („Amerykańska zbrodnia”) z 2007 roku.

    OdpowiedzUsuń