Blogger Tips and TricksLatest Tips For BloggersBlogger Tricks

środa, 7 sierpnia 2013

Silent Hill: Shattered Memories (2010)


SILENT HILL: SHATTERED MEMORIES (2010)
wydawca: Climax
platforma: PS2, Nintento Wii, PSP


Silent Hill: Shattered Memories to już siódma gra z serii Silent Hill, którą zapoczątkowało japońskie Studio Konami. Gra przedstawia inną wersje wydarzeń z pierwszej części Silent Hill. 

Gra rozpoczyna się wizytą u psychiatry DR.Kaufmanna. Rozwiązujemy test psychologiczny. Kolejnym punktem rozgrywki jest scena z Harrym Masonem, który buzi się po wypadku drogowym, który spowodował. Zauważa zniknięcie swojej córki Cheryl. wyrusza na poszukiwania dziecka. Trafia do kafejki Diner 52. Spotyka policjantkę, która przypomina mu, że ma w swojej kieszeni telefon komórkowy oraz że mieszka w domu przy Levin 1206. Idąc do domu odbiera telefon od swojej zaginionej córki, która informuje go o niezwykłymi istotami wtedy świat zmienia sie w swoją lodową alternatywę... 

Interfejsem podczas rozgrywki jest telefon komórkowy bohatera, jest on bardzo przejrzysty i czytelny.Na niesamowity klimat gry składa sie fabuła, która jest wciągająca i podczas zgłębiania jej można stracić parę godzin z życia. Drugą składową jest oprawa muzyczna, która dodaje swoistego dreszczyku, a na ciele gracza wywołuję gęsią skórke. Grafikę w siódmej części z serii Silent Hill jest bardzo fajnie zrobiona pomimo ograniczeń konsoli PS2 na której badałem grę. 

Nie ma co zwlekać w tą grę poprostu trzeba zagrać jest to obowiązkowa pozycja dla każdego fana "Gier strachu". Nawet najbardziej odważni zawodnicy mogą się przestraszyć oczywiście w wybranych momentach fabuły, a tych w tej grze jest naprawdę sporo.

SCREENY
OCENA
9/10

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz