Blogger Tips and TricksLatest Tips For BloggersBlogger Tricks

niedziela, 23 czerwca 2013

I po pierwszym maratonie!

I jesteśmy już dwa dni po swoim pierwszym maratonie! Było naprawdę świetnie. Przybyło ku naszemu zaskoczeniu około 60-70 osób spragnionych kina grozy. Filmy jakie były wyświetlone to [REC], Kobieta w czerni, Dom w głębi lasu i Teksańska masakra piłą mechaniczną. Ku naszemu zdziwieniu aż trzy z nich zostały wysłane na taśmie, a nie cyfrowo przez co szumy obrazu robiły jeszcze dodatkowy urok. Do tego Centrum Kultury nie zawiodło, załatwili nawet zniżki w restauracji nieopodal dla ludzi, którzy mieli bilety. Atmosfera na filmach również była przednia, niektóre panie krzyczały co dodało jeszcze więcej klimatu strachu. Mamy nadzieje, że to nie ostatnia impreza w tym stylu jaką udało nam się przygotować!

Serdeczne podziękowania ślemy całemu Centrum Kultury w Błoniu za możliwość organizacji takiego przedsięwzięcia, a także za pomoc w załatwianiu wszystkiego. Także chcieliśmy podziękować wszystkim co przybyli! Mamy nadzieje, że bawiliście się tak samo świetnie jak i my!

1 komentarz:

  1. bardzo dobry pokaz filmowy w Centrum Kultury w Błoniu!!!:) polecam wszystkim Państwu kolejny maraton filmowy HORROR FANATIK planowany na dzień Halloween, tj. 31.10.2013 r.

    OdpowiedzUsuń