Blogger Tips and TricksLatest Tips For BloggersBlogger Tricks

poniedziałek, 12 marca 2012

Królik doświadczalny: Diabelski eksperyment (1985)


KRÓLIK DOŚWIADCZALNY: DIABELSKI EKSPERYMENT / GUINEA PIG: DEVIL'S EXPERIMENT (1985)
reż. Hideshi Hino; scen. Hideshi Hino
kraj produkcji: Japonia


Królik doświadczalny to była jedna z pierwszych pozycji tak mocnego gore, którą oglądałem. Uwagę przykuła okładka gdzie wbijają człowiekowi igłę w oko. Okazało się, że diabelski eksperyment jest na prawdę brutalny i szokujący. Film jest klasykiem gore i wyszło łącznie sześć części tej chorej pozycji.

Film składa się z kilku epizodów: uderzenie, kopniecie, szpon, utrata przytomności, dźwięk, skóra, płomienie, robaki, wnętrzności oraz igła. Każdy z nich pokazuje różne tortury, np. w uderzenie pokazane jest jak mężczyźni bija kobietę gołymi rękami, a następnie workiem wypełnionym monetami. W epizodzie dźwięk jest pokazane jak panowie przywiązują kobiecie słuchawki i torturują ją wysokim, niemiłym dźwiękiem przez 20 godzin. Płomienie przedstawiają natomiast jakie uszkodzenia na ciele zostawia rozgrzany ogień, lecz najbardziej brutalną sceną jest igła, gdzie oko kobiety zostaje przebite na wylot...

Dzieło Hideshi'ego Hino wygląda strasznie autentycznie. Na pewno przez to, że film jest stylizowany na dokumentalny, tak jak i dlatego, że widać jaką mężczyźni czerpią przyjemność podczas zadawania bólu kobiecie. Brak muzyki podkreśla amatorski wygląd filmu. Jeżeli macie ochotę na 42 minuty prawdziwie brutalnego i ohydnego gore to Królik doświadczalny jest dla was dobrym rozwiązaniem. 


SCREENY
OCENA
7/10

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz